Wykaz Absolwentów

Dyplom 1985

Andrzej Janulek

Stanisław Kluz

Urszula Jodłowiec

Małgorzata Lach

Barbara Laszczyk

Adam Mazoń

Jolanta Mazoń

Roman Majkut

Andrzej Satora

Bogdan Szolc

Dyplom 1986

Małgorzata Kołakowska

Grażyna Bednarek

Małgorzata Balcerek

Mariusz Giżyński

Katarzyna Nieora

Jolanta Kremer

Andrzej Kieć

Ewa Pikuła

Irena Sarnicka

Marzena Słowek

Marzena Wojtasik

Dyplom 1988

Janusz Bardel

Ewa Siedlarz

Elżbieta Cedzich

Grażyna Skowron

Barbara Pietrzak

Artur Szatlers

Anna Sędor

Krystian Kabus

Aneta Bazan

Marek Falkowski

Dyplom 1989

Janusz Durlak

Sławomir Boruch

Justyna Popławska

Urszula Stachowska

Agata Świąder

Dyplom 1990

Danuta Krzystkiewicz

Agnieszka Noster

Maciej Tuz

Dyplom 1991

Maciej Bartczak

Joanna Wawro

Ewa Grysko

Katarzyna Wrzodak

Małgorzata Jopek

Dariusz Wójciak

Dariusz Ocetek

Aldona Bednarczyk

Piotr Rybak

Mariusz Drozdowski

Jarosław Rogaliński

Jolanta Gabor

Jakub Porada

Ewa Struzik

Sylwia Piórkowska

Magdalena Jarczewska

Danuta Ćwielag

Dyplom 1992

Bernarda Korona

Małgorzata Zawada

Marek Lipok

Arkadiusz Zgoda – Giczański

Izabela Malik

Wiktor Moskal

Joanna Sroka

Aneta Michalak

Jarosław Wasik

Małgorzata Wąsek

Przemysław Witkowicz

Dyplom 1993

Lidia Drej

Izabela Mielczarek

Katarzyna Aleksander – Kmieć

Beata Nalepka

Grażyna Kania

Beata Górecko – Sych

Sławomir Kmieć

Kamila Tomaszewska

Dagmara Marzec

Paulina Patrycja Wiażewicz

Róża Miczko

Justyna Wiechoczek

Dariusz Mazur

Dyplom 1994

Marek Bronszkiewicz

Joanna Łukaszek

Iwona Frąszczak

Kamilla Łuczak

Agnieszka Gletkier

Sabina Nowakowska

Ewa Krzypkowska

Małgorzata Szczepara

Agnieszka Liesius

Dyplom 1995

Joanna Bąk

Paulina Pająk

Dagmara Cieplak

Izabela Skarka – Witwicka

Agnieszka Kiszkis

Marek Stawiarski

Daria Jędra

Marcin Skorek

Robert Partyka

Andrzej Zbieg

Dyplom 1996

Agnieszka Bielanik

Jerzy Owsik

Krzysztof Bochyński

Izabela Pilarska

Magdalena Chromik

Joanna Siekierka

Patrycja Czernek

Maria Sadło

Przemysław Pobóg – Zarzecki

Ewa Świerczyńska

Kamila Kluzek

Urszula Baziak

Iwona Kubicz

Ewa Kwaśniewska

Gabriela Kurek

Ewelina Węglarz

Katarzyna Martyniak

Aleksandra Wołkowska

Małgorzata Mossakowska

Agnieszka Zarębska

Anna Mazur

Dyplom 1997

Adrianna Bąk

Patrycja Rzymkiewicz

Beata Deutschman

Justyna Sieradzka

Dorota Lubacha

Edyta Wypych

Grzegorz Majewski

Alicja Zubert

Justyna Rogaczewska

Dyplom 1998

Joanna Bondek

Monika Leśko

Sylwia Cielepak

Przemysław Łamacz

Anna Cielepak

Agata Małek

Dorota Ossolińska

Rafał Mróz

Iwona Gogół

Monika Rajewska

Marta Jutkiewicz

Łukasz Rutowicz

Anna Kamyk

Monika Sokołowska

Katarzyna Kowal

Aleksandra Wolińska

Anna Krasnopolska

Dyplom 1999

Monika Arendarska

Grzegorz Kuciczek

Katarzyna Bała

Anna Łomotowska

Adrianna Chudy

Ewa Mucha

Marta Dlouhy

Agnieszka Nowak

Justyna Gorzkowska

Karolina Rybicka

Kinga Imiołek

Tadeusz Ryt

Alicja Ilcewicz

Małgorzata Walusz

Dyplom 2000

Agata Ignacek

Magdalena Marcinkowska – Łamacz

Paulina Kolaska

Joanna Przekop

Agata Kubiak

Katarzyna Przesmycka

Tomasz Mich

Dyplom 2001

Adrianna Stesew

Marta Jasnos

Anna Bestecka

Monika Kupczyk

Anna Bufal

Magdalena Pieczyk

Sabina Dyla

Dyplom 2002

Małgorzata Banasik

Aleksandra Gregorczyk

Anna Bodora

Joanna Profus

Tomasz Drożdż

Jadwiga Siwicka

Magdalena Gołębiowska

Izabela Skrzypiec

Dyplom 2003

Tomasz Białek

Magdalena Kosmala

Barbara Choróży

Anna Kwiatkowska

Katarzyna Czabanowska

Iwona Sulgostowska

Aleksandra Ćwiertnia

Dyplom 2004

Katarzyna Dowejko

Magdalena Ścierska

Anna Jakiesz

Dorota Sośnica

Leszek Stanek

Anna Tchórzewska

Mirosław Riedel

Ewa Zawada

Dyplom 2006

Diana Dragańska

Małgorzata Prieur

Justna Gawlik

Marta Pagacz

Sabina Golanowska

Julia Rosa

Błażej Jasiński

Izabela Świątek

Katarzyna Kazimierczak

Magdalena Szymik

Marlena Niestrój

Oliwia Turek

Estera Oraczko

Agnieszka Żarnowska

Dyplom 2005

Marzena Cocek

Joanna Śmiałkowska

Anna Szkutnik

Karolina Wilk

Dobromiła Lis

Karolina Wysoka

Karina Musik

Aureliusz Ryś

Dyplom 2007

Daniel Dąbrowski

Karolina Momot

Piotr Górski

Katarzyna Orzińska

Anna Jaskółka

Monika Rzeźniczek

Anna Kasprzak

Małgorzata Sławęcka

Alicja Kubicka

Anna Tytus

Aleksandra Łuckoś

Jarosław Tyran

Katarzyna Materna

Anna Winiarska

Maria Majeranowska

Dyplom 2008

Ewa Banasiak

Anna Morkis

Alicja Biadasiewicz

Aleksandra Surdel

Marzena Bielamowicz

Anna Surma

Sebastian Dylnicki

Marta Świątek

Barbara Gwóźdź

Anna Witoszek

Dyplom 2009

Bukowska Bożena

Kranz Paweł

Hamryszak Anna

Kukawska Anna

Hendel Marcin

Kupczok Agnieszka

Macioł Kamila

Sęk Sonia

Masłowska Justyna

Włosiński Marcin

Kliszewska Ewa

Zaufal Paweł

Dyplom 2010

Czubińska Ewa

Dyk Agnieszka

Korcz Olga

Lamla Łukasz

Wyrozumska Karolina

Dyplom 2011

Bocian Sylwia

Pyrskała Marta

Gorczyca Katarzyna

Rzepka Joanna

Grudniak - Chruściel Małgorzata

Synkiewicz Zuzanna

Kosturek Katarzyna

Skoczek Aneta

Kruczek Aleksander

Szymańska Karolina

Misterka Katarzyna

Walczak Adrianna

Piluk Sonia

Wójcik Hanna

Pustelnik Radosław

Dyplom 2012

Kuropatwa Joanna

Mercik Katarzyna

Mikołajczyk Krzysztof

Oruba Katarzyna

Soduła Paweł

Światek Żaneta

Tyszkiewicz Paweł

Trepka Sonia

Węglarz Anna

Dyplom 2013

Bajorek Katarzyna

Bula Marek

Grzywa Sylwia

Kucharska Magdalena

Kula Magdalena

Larisz Paulina

Lech Noemi

Mysłek Maria

Pawlicha Barbara

Pasieka Justyna

Sawicki Hubert

Stefanem Natalia

Stryj Barbara

Wilk Aleksandra

Wons Weronika

Żabińska Anna

Dyplom 2014

Bytomski Adam

Brabańska Magdalena

Górecka Karolina

Hejosz Dorota

Kusak Kinga

Łasak Olga

Mafa Flaunnette

Pietryka Anna

Pycia Zuzanna

Stypa Sylwia

Talarczyk Agnieszka

Dyplom 2015

Baron Agata

Babiarz Olga

Błach Emilia

Brzezińska Patrycja

Gałek Patrycja

Kobuszewska Oliwia

Kowalski Michał

Łszaczok Martyna

Łazarczyk Agnieszka

Marczak Sara

Stańko Kinga

Ślusarczyk Marta

Śmiech Katarzyna

Ulczok Mateusz

Ziemczyk Ewa

Dyplom 2016

Halenka Justyna

Kapica Lucyna

Kwiatek Anna

Lysko Weronika

Mandzikowska Aleksandra

Mikołajczyk Martyna

Nosiadek Karolina

Rumpel Jolanta

Wolsztyńska Martyna

Żaczek Dominik

Dyplom 2017

Borawski Damian

Copik Tomasz

Dorda Dagmara

Genbalczyk Paulina

Iwańska Joanna

Karmańska Maria

Kuznik Natalia

Pander Zuzanna

Sikora Angelika

Uroczyńska Marta

Węglarz Marta

Dyplom 2018

Bugla Karolina

Czekala Katarzyna

Decyk Ewelina

Dwojak Agnieszka

Jujka Hanna

Keitz Szoszana

Kirker Michał

Kuszka Klaudia

Morawski Mirosław

Pilch Justyna

Wawrzeń Rafał

Wieczorek Krzysztof

© 2017 by Leo. Proudly created with Wix.com

PPSZWB | Gliwice Tel: (32) 3371860